Polar MO5H0120SDO multi split klíma kültéri egység - 12 kW
Kivitel : Multi Split klíma kültéri egység, maximum 5 beltéri egység csatlakozásához.
Hűtőteljesítmény : 12,0 kW
Fűtőteljesítmény : 12,9 kW
- Cikkszám: MO5H0120SDO
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Polar Klíma
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
- Csepptálcafűtés
- Garancia: 3+2 év
- R32-es hűtőközeg
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| SEER | 6.1 |
| Méretek | 1087x1103x440 mm |