PANASONIC Z ETHEREA KIT-Z35-VKE SPLIT KLÍMA SZETT 3,5 KW FEHÉR
Helyiség méret : 29 - 46 m2
Fűtő teljesítmény : 4Kw
Hűtő teljesítmény : 3,5Kw
- Cikkszám: KIT-Z35-VKE
Leírás és Paraméterek
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 4,0 kW fűtési teljesítmény,
- 2019-es modell,
- beépített Wi-Fi,
- NANO-EX szűrő,
- új Sky infra távirányító,
- ECONAVI mód,
- Mild Dry funkció,
- hűtés: -10 C-ig,
- fűtés: -15 C-ig,
- hűtőközeg: R32,
- beltéri egység színe: fehér
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4.0 kW |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
| Fűtőteljesítmény | 4kW |
| Garancia | 2 év |
| Helyiség mérete | 29 - 45 m2 |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Időzítő funkció | Nincs |
| Kivitel | Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.5 |
| Wifi vezérlés | Van |
| Üzemi áramfelvétel hűtés | 0,85 A |
| Üzemi áramfelvétel fűtés | 0,90 A |
| Beltéri zajszint | 42/28/19 dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 870x295x229 mm |
| Kültéri zajszint | 48/50 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 780x542x289 mm |
| Működési tartomány hűtés | -10 ~ 43 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 ~ 24 °C |
| Áramellátás | A betápot a beltéri egységtől kapja |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |