PANASONIC Z ETHEREA KIT-Z35-VKE SPLIT KLÍMA SZETT 3,5 KW FEHÉR
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-Z35-VKE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Leírás és Paraméterek
  • 3,5 kW hűtési teljesítmény,
  • 4,0 kW fűtési teljesítmény,
  • 2019-es modell,
  • beépített Wi-Fi,
  • NANO-EX szűrő,
  • új Sky infra távirányító,
  • ECONAVI mód,
  • Mild Dry funkció,
  • hűtés: -10 C-ig,
  • fűtés: -15 C-ig,
  • hűtőközeg: R32,
  • beltéri egység színe: fehér
Hűtési teljesítmény      3.5 kW
Fűtési teljesítmény 4.0 kW
Energiaosztály A+++ / A+++
Garancia 2 év
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A+++/A+++
Fűtőteljesítmény 4kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 5.2
SEER 9.5
Wifi vezérlés Van
Üzemi áramfelvétel hűtés 0,85 A
Üzemi áramfelvétel fűtés 0,90 A
Beltéri zajszint 42/28/19 dB(A)
Beltéri méret SzéxMaxMé 870x295x229 mm
Kültéri zajszint 48/50 dB(A)
Kültéri méret SzéxMaxMé 780x542x289 mm
Működési tartomány hűtés -10 ~ 43 °C
Működési tartomány fűtés -15 ~ 24 °C
Áramellátás A betápot a beltéri egységtől kapja
Hálózati feszültség 220 ~ 240 V