PANASONIC SUPER COMPACT KIT-TZ35-WKE INVERTERES SPLIT KLÍMA SZETT 3.5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-TZ35-WKE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Energiaosztály A++/A+
Fűtőteljesítmény 4kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.2
SEER 6.4
Wifi vezérlés Van
Beltéri zajszint 21/38 dB(A)
Beltéri méret SzéxMaxMé 799X290X197 mm
Kültéri méret SzéxMaxMé 780X542X289 mm
Működési tartomány hűtés -10 ~ 43 °C
Működési tartomány fűtés -15 ~ 24 °C
Hálózati feszültség 220 ~ 240 V
Hűtőközeg R-32
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Fisher Art Silver 3,5 KW oldalfali inverteres klíma szett
Érdeklődjön telefonon
Fisher Art ANTRACIT 3,5 KW oldalfali inverteres klíma szett
Raktáron
Gree Airy inverteres klíma szett 2,7 kW