PANASONIC NZ NORDIC KIT-NZ35-VKE SPLIT KLÍMA SZETT 3.5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-NZ35-VKE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Leírás és Paraméterek
Panasonic Nordic Klíma
EGÉSZSÉGES LEVEGŐ · Nanoe-G légtisztító rendszer
Internet Control
Nyaraló
Autocomfort
Inverter Plusz rendszer
Egyszerű vezérlés BMS rendszerrel
Kivételesen csendes működés!
Csupán 23 dB(A), ami a vidéki éjszakai zajszintnek felel meg!
5 év garancia
A termékcsalád kompresszoraira öt év garanciát vállalunk.
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A++
Fűtőteljesítmény 4.2kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Időzítő funkció Van
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.6
SEER 7.4
Wifi vezérlés Van
Teljesítmény felvétel (hűtés) 0,53 kWh
Teljesítmény felvétel (fűtés) 0,73 kWh
Ventilátor fokozatok száma 5 fokozat
Csőméretek (folyadék) 6 mm
Csőméretek (gőz) 10 mm
Max. csövezés 15 m
Max. függőleges csövezés 8 m
Működési tartomány hűtés üzemben -15 - 43 °C
Működési tartomány fűtés üzemben -30 - 24 °C