PANASONIC KIT-Z35-UFE PARAPET/PADLÓN ÁLLÓ SPLIT KLÍMA SZETT 3.5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-Z35-UFE
Leírás és Paraméterek
Panasonic KIT-Z35-UFE Parapet/padlón álló split klíma szett 3.5 kW tulajdonságok:
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A++
Fűtőteljesítmény 4.3kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW