PANASONIC KIT-Z25-UFE PARAPET/PADLÓN ÁLLÓ SPLIT KLÍMA SZETT 2.5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-Z25-UFE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Leírás és Paraméterek
Panasonic KIT-Z25-UFE Parapet/padlón álló split klíma szett 2.5 kW tulajdonságok:
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A++
Fűtőteljesítmény 3.4kW
Garancia 2 év
Hűtőteljesítmény 2,5 kW