PANASONIC BZ STANDARD KIT-BZ35-XKE INVERTERES SPLIT KLÍMA CSOMAG 3,5KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-BZ35-XKE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Leírás és Paraméterek
Panasonic BZ standard inverteres split klíma szett tulajdonságok:
  • Csendes üzemmód
  • Internetes vezérlés
  • Energiatakarékos működés
  • Potenciálmentes érintkező
 Internet Control
 Csendes üzemmód
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A+
Fűtőteljesítmény 3kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4
SEER 6
Wifi vezérlés Van
Beltéri zajszint 20/38 dB(A)
Beltéri méret SzéxMaxMé 779x290x209 mm
Kültéri zajszint 48/50 dB(A)
Kültéri méret SzéxMaxMé 780x542x289 mm
Működési tartomány hűtés -10 ~ 43 °C
Működési tartomány fűtés -15 ~ 24 °C
Hálózati feszültség 220 ~ 240 V
Hűtőközeg R-32
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Polar Ultimate 3,6 kw inverteres klíma szett
Érdeklődjön telefonon
Fisher Black Limit oldalfali split klíma szett 3.5 kW