Nord ATLAS AS50ATL1 inverteres oldalfali klíma szett - 5,0kW
Kivitel : Oldalfali inverteres Split klíma
Helyiség méret : 46 - 65 m2
Fűtő teljesítmény : 5,2 kW
Hűtő teljesítmény : 5,0 kW
SEER : 6,1
SCOP : 4,0
- Cikkszám: AS50ATL1
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: NORD
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
- Erős légáramlás funkció: akár 25%-kal több levegőt szállít, mint a hagyományos modellek.
- UV-C sterilizáló szűrő
- 56°C sterilizálás
- Hideghuzat-hatás megelőzés
- Intelligens légáramlás
- Automatikus öntisztítás
- Párátlanítás
- Automata újraindulás
- Időzítő
- Turbó mód
- Wi-Fi vezérlés
- Csepptálcafűtés
- Energiatakarékos
- Csendes üzemmód
- Éjszakai üzemmód
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Beltéri egység méret | 975x320x220 mm |
| Kültéri egység méret | 800x553x275 mm |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4 |
| Légszállítás | 900 m3/óra |
| Beltéri egység tömeg | 11,6 kg |
| Kültéri egység tömeg | 32,7 kg |
| Hűtőközeg | R32 |
| Csőméret | 6/12 |
| Működési tartomány hűtés | -10~43°C |
| Működési tartomány fűtés | -20~24 °C |