Nord ATLAS AS35ATL1 inverteres oldalfali klíma szett - 3,5kW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: AS35ATL1
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: NORD
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
  • Erős légáramlás funkció: akár 25%-kal több levegőt szállít, mint a hagyományos modellek.
  • UV-C sterilizáló szűrő
  • 56°C sterilizálás
  • Hideghuzat-hatás megelőzés
  • Intelligens légáramlás
  • Automatikus öntisztítás
  • Párátlanítás
  • Automata újraindulás
  • Időzítő
  • Turbó mód
  • Wi-Fi vezérlés
  • Csepptálcafűtés
  • Energiatakarékos
  • Csendes üzemmód
  • Éjszakai üzemmód
Tulajdonság Érték
Beltéri egység méret 805x290x200 mm
Kültéri egység méret 700x544x245 mm
Energiaosztály A++/A+
SEER 6,1
SCOP 4
Légszállítás 600 m3/óra
Beltéri egység tömeg 8,3 kg
Kültéri egység tömeg 23,5 kg
Hűtőközeg R32
Csőméret 6/10
Működési tartomány hűtés -10~43°C
Működési tartomány fűtés -20~24 °C