Mitsubishi MSZ/MUZ-HR35VF Inverteres Oldalfali Split klíma szett 3,5kW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MSZ/MUZ-HR35VF
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Mitsubishi
Leírás és Paraméterek
  • Automatikus légterelés le/fel (swing)
  • 24 órás időzítés
A klíma 24 órás idő intervallumban beprogramozható, így Ön a már lehűtött otthonába érkezhet haza.
  • Automata tisztítás
  • Automata újraindítás
  • Automata üzemmód váltás
  • Öndiagnosztikai funkció
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A+/A++
Fűtőteljesítmény 3.6kW
Garancia 3 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3.4 kW
Időzítő funkció Van
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.3
SEER 6.2
Wifi vezérlés Van
Típus Oldalfali split klíma
Inverteres  Igen
Hűtés
Hűtési energiaosztály A++
Maximális hűtő teljesítmény (kW) 3.4 kW
Fűtés
Fűtési energiaosztály A+
Maximális fűtő teljesítmény (kW) 3.6 kW
Beltéri
Maximális beltéri zajszint 43 dB
Kültéri
Maximális kültéri zajszint 51 dB
Méretek
Szélesség(beltéri) 83.8 cm
Magasság(beltéri) 28 cm
Mélység(beltéri) 22.8 cm
Tömeg (beltéri) 8.5 kg
Szélesség(kültéri) 69.9 cm
Magasság(kültéri) 53.8 cm
Mélység(kültéri) 24.9 cm
Tömeg (kültéri) 24 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
GREE AMBER inverteres split klíma szett 3,5 kW