MITSUBISHI MSZ/MUZ-HR25VF INVERTERES OLDALFALI KLÍMA SZETT 2,5KW
Helyiség méret : 8 - 29 m2
Fűtő teljesítmény : 3,15 KW
Hűtő teljesítmény : 2,5 KW
SEER: 6,2
SCOP: 4,3 - Cikkszám: MSZ/MUZ-HR25
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Mitsubishi
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Mitsubishi HR25 klíma szett tulajdonságok:
- Dc inverteres vezérlés
- Gazdaságos üzemmód
- Hármas szűrőrendszer
- Automatikus újraindítás
- Egészséges párátlanítás
- Mosható szűrő
- Időzítő
- Csendes működés
- Turbó üzemmód
- WiFi
- Minden Mitsubishi kiegészítő kapcsolható hozzá (pl.: hotel applikáció, távfelügyeleti rendszer)
Dc inverter
Automatikus újraindulás
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtőteljesítmény | 3.15kW |
| Garancia | 3 év |
| Helyiség mérete | 9 - 28 m2 |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Időzítő funkció | Van |
| Kivitel | Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.2 |
| Wifi vezérlés | Van |
| Beltéri légszállítás | 1000/750/550/350 m3/h |
| Beltéri zajszint | 43/37/30/21 dB(A) |
| Beltéri méret SzéxMaxMé | 838x280x228 mm |
| Beltéri súly | 8,5 kg |
| Kültéri zajszint | 50 dB(A) |
| Kültéri méret SzéxMaxMé | 699x538x249 mm |
| Kültéri súly | 23 kg |
| Működési tartomány hűtés | -10 ~ 46 °C |
| Működési tartomány fűtés | -10 ~ 24 °C |
| Csövezési hosszúság maximum | 20 m |
| Csövezési magasság maximum | 12 m |
| Hűtőközeg csövezés folyadék | 6,35 mm |
| Hűtőközeg csövezés gáz | 9,5 mm |
| Hálózati feszültség | 220 ~ 240 V |