MITSUBISHI MSZ/MUZ-AP25VGK PROFESSZIONÁLIS INVERTERES OLDALFALI SPLIT KLÍMA SZETT 2,5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MSZ/MUZ-AP25VGK
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Mitsubishi
Energiaosztály A++/A+++
Fűtőteljesítmény 3.2kW
Garancia 3 év
Helyiség mérete 9 - 28 m2
Hűtőteljesítmény 2,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.8
SEER 8.6
Wifi vezérlés Nincs
Zajszint (beltéri egység) 19/36 dB(A),
Működési tartomány (hűtés/fűtés) -10 - 46 C / -15 - 24 C,
Hűtőközeg R410A
Zajszint (kültéri)  47 db(A)
Méretek (beltéri) 798x195x299
Méretek (kültéri) 800x285x550
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Syen Muse Inverteres split klíma szett 5,3 Kw
Raktáron
SAMSUNG WIND-FREE COMFORT OLDALFALI INVERTERES KLÍMA SZETT 3,5KW
Raktáron
Fisher Nordic 2,6kW inverteres split klíma szett