MITSUBISHI MSZ/MUZ-AP25VGK PROFESSZIONÁLIS INVERTERES OLDALFALI SPLIT KLÍMA SZETT 2,5 KW
Helyiség méret : 8 - 29 m2
Fűtő teljesítmény : 3,2Kw
Hűtő teljesítmény : 2,5Kw
SEER: 8,6
SCOP: 4,8 - Cikkszám: MSZ/MUZ-AP25VGK
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Mitsubishi
| Energiaosztály | A++/A+++ |
| Fűtőteljesítmény | 3.2kW |
| Garancia | 3 év |
| Helyiség mérete | 9 - 28 m2 |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Időzítő funkció | Nincs |
| Kivitel | Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW |