MIDEA MHC-V12W/D2RN8-BER90 M-THERMAL MONOBLOKKOS HŐSZIVATTYÚ 12KW, 3FÁZIS
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MHC-V12W/D2RN8-BER90
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Midea
Leírás és Paraméterek
Midea M-Thermal hőszivattyú tulajdonságok:
  • Energiatakarékos működés
  • Csendes működés
  • R32 Hűtőközeg
  • Beépített tágulási tartály
  • Beépített automata légtelenítő
  • DC inverter kompresszor
  • Fűtés - 25 C° külső hőmérsékletig
  • Üzemmód prioritás
  • Időjáráskövető szabályzás
  • Beépített fűtőbetét
  • Kaszkád vezérlés
  • HMV készítés -25°C - 43 °C külső hőmérsékletig
  • MODBUS csatlakozás
Tulajdonság Érték
Tápfeszültség 380-415V,50Hz,3Fázis
Hűtőteljesítmény 35⁰C-os külső és 18⁰C-os előremenő hőmérséklet esetén 12,00 W
Hűtőteljesítmény 35⁰C-os külső és 7⁰C-os előremenő hőmérséklet esetén 11,5 W
Fűtőteljesítmény 7⁰C-os külső és 45⁰C-os előremenő hőmérséklet esetén 12,3 W
Fűtőteljesítmény 7⁰C-os külső és 35⁰C-os előremenő hőmérséklet esetén 12,1 W
COP W35 4,95 W/W
EER W18 3,95 W
Nettó méretek (szél. x mag. x mély.) 1385 x 945 x 526 mm
Nettó tömeg 160 kg
Működési tartomány (hűtés) -5 ~ 43 ℃
Működési tartomány (fűtés) -25 ~ 35 ℃
Hűtőközeg típusa R32
Hűtőközeg töltet 1,75 kg
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Gree Versati IV Monoblokk Levegő-víz 10,2 kW Hőszivattyú