Michelin MPX160CK magasnyomású mosó - 160BAR
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: 14524
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Michelin
Leírás és Paraméterek
Michelin MPX160CK magasnyomású mosó tulajdonságok:
Tulajdonság Érték
Teljesítmény 2900 W
Motor típus 230 V / 50 Hz
Motor tekercselés Réz
Max. nyomás 160 bar
Áramlási sebesség 510 L/óra
Max. bemeneti hőmérséklet 50 °C