PANASONIC Z ETHEREA KIT-Z50-VKE SPLIT KLÍMA SZETT 5,0 KW FEHÉR
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-Z50-VKE
Leírás és Paraméterek
  • 5,0 kW hűtési teljesítmény,
  • 5,8 kW fűtési teljesítmény,
  • 2019-es modell,
  • beépített Wi-Fi,
  • NANO-EX szűrő,
  • új Sky infra távirányító,
  • ECONAVI mód,
  • Mild Dry funkció,
  • hűtés: -10 C-ig,
  • fűtés: -15 C-ig,
  • hűtőközeg: R32,
  • beltéri egység színe: fehér
Hűtési teljesítmény      5.0 kW
Fűtési teljesítmény 5.8 kW
Energiaosztály A+++/A++
Fűtőteljesítmény 5.8kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 46 - 65 m2
Hűtőteljesítmény 5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 4 kW felett
SCOP 4.8
SEER 8.5
Wifi vezérlés Van
Üzemi áramfelvétel hűtés 1,36 A
Üzemi áramfelvétel fűtés 1,40 A
Beltéri zajszint 44/37/30 dB(A)
Beltéri méret SzéxMaxMé 1040x295x244 mm
Kültéri zajszint 47 dB(A)
Kültéri méret SzéxMaxMé 875x695x320 mm
Működési tartomány hűtés -10 ~ 43 °C
Működési tartomány fűtés -15 ~ 24 °C
Áramellátás A betápot a beltéri egységtől kapja
Hálózati feszültség 220 ~ 240 V