PANASONIC SUPER COMPACT KIT-TZ35-WKE INVERTERES SPLIT KLÍMA SZETT 3.5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-TZ35-WKE
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Panasonic
Energiaosztály A++/A+
Fűtőteljesítmény 4kW
Garancia 2 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.2
SEER 6.4
Wifi vezérlés Van
Beltéri zajszint 21/38 dB(A)
Beltéri méret SzéxMaxMé 799X290X197 mm
Kültéri méret SzéxMaxMé 780X542X289 mm
Működési tartomány hűtés -10 ~ 43 °C
Működési tartomány fűtés -15 ~ 24 °C
Hálózati feszültség 220 ~ 240 V