PANASONIC KIT-Z50-UFE PARAPET/PADLÓN ÁLLÓ SPLIT KLÍMA SZETT 5.0 KW
PANASONIC KIT-Z50-UFE PARAPET/PADLÓN ÁLLÓ SPLIT KLÍMA CSOMAG 5.0 KW
5,0 kW hűtési teljesítmény,
5,8 kW fűtési teljesítmény,
4,3 SCOP,
6,7 SEER,
padlókonzolos típusú beltéri egység,
nanotechnológiás nanoe™ X finomrészecskék segítségével tisztítja a helyiségek levegőjét,
működési tartomány (hűtés/fűtés): -10 C - 43 C / -15 C - 24 C,
hűtőközeg: R32
- Cikkszám: KIT-Z50-UFE
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Panasonic
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Fűtőteljesítmény | 5.8kW |
| Garancia | 2 év |
| Helyiség mérete | 46 - 65 m2 |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |