PANASONIC KIT-Z35-UFE PARAPET/PADLÓN ÁLLÓ SPLIT KLÍMA SZETT 3.5 KW
3,5 kW hűtési teljesítmény,
4,3 kW fűtési teljesítmény,
4,6 SCOP,
8,6 SEER,
padlókonzolos típusú beltéri egység,
nanotechnológiás nanoe™ X finomrészecskék segítségével tisztítja a helyiségek levegőjét,
működési tartomány (hűtés/fűtés): -10 C - 43 C / -15 C - 24 C,
hűtőközeg: R32
- Cikkszám: KIT-Z35-UFE
Leírás és Paraméterek
Panasonic KIT-Z35-UFE Parapet/padlón álló split klíma szett 3.5 kW tulajdonságok:
| Energiaosztály | A++/A++ |
| Fűtőteljesítmény | 4.3kW |
| Garancia | 2 év |
| Helyiség mérete | 29 - 45 m2 |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |