PANASONIC FZ STANDARD KIT-FZ25-WKE INVERTERES SPLIT KLÍMA SZETT 2,5 Kw
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: KIT-FZ25-WKE
Leírás és Paraméterek
Hűtési teljesítmény     2.5 kW
Fűtési teljesítmény 3.15 kW
SEER 6.2
SCOP 4.1
Zajszint (kültéri) 49 db(A)
Energiaosztály A++ / A+
Méretek (beltéri) 290x850x199
Méretek (kültéri) 542x780x289
Súly (beltéri) 8 kg
Súly (kültéri) 26 kg
Csőméret 6,35 / 9,52
Garancia 2 év
Tökéletes külső, tökéletes belső.
Új Panasonic FZ Standard R32 klíma berendezés, maximális hatékonyság és komfort!
A Panasonic ajánlja az R32-t mert környezetbarát!
Csendes környezet és nyugtató légkör 20 dB(A)
* KIT-TZ9/TZ12-SKE: a csendes üzemmódban hűtési üzemben alacsony ventilátor sebességgel.
Nagyszerű hatékonyság az egész évben
Az eredeti Panasonic inverter technológia, és a nagy teljesítményű kompresszor csúcskategóriás működési hatékonyságot biztosít. Ez lehetővé teszi, hogy alacsonyabb villanyszámlát élvezzünk, miközben hozzájárulunk a környezet védelméhez. TZ sorozat az ErP szabvány fölött. A TZ sorozat magasabb szezonális hatékonyságot biztosít. Ez garantálja, hogy jelentős megtakarítást lehet elérni egész éven belül. Valamint a készenléti fogyasztás is rendkívül alacsony, olyan alacsony mint 0,001 kW/h. Ennek eredményeképpen a TZ sorozat elérte az A++ minősítést hűtésben, fűtésben az A+ (KIT-TZ9/TZ12/TZ18-SKE).
* SCOP Fűtés üzemmódban a KIT-TZ9/TZ12-SKE készlethez összehasonlítva az elektromos
fűtőberendezésekkel +7 °C-nál
Erőteljes, valós kapacitás
Internet Control
Internet Control PA-AC-WIFI-1 (Opcionális)
  • Vezetékes vezérlő (választható)
  • Jelentős energiamegtakarítás
  • Szuper csendes: csak 20 dB!
  • Hosszú csatlakoztatási távolság (15 m-től egészen 30 m-ig)
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A+
Fűtőteljesítmény 3.1kW
Garancia 2 év
Hűtőteljesítmény 2,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.1
SEER 6.2
Wifi vezérlés Van
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg véleményed!
Hasonló termékek
Cascade BLACK ART CWH09TBAI 2,6 kW split klíma szett
Érdeklődjön telefonon
Gree Pulse Inverteres split klíma szett 2,5 kW