Mitsubishi MSZ/MUZ-HR35VF Inverteres Oldalfali Split klíma szett 3,5kW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MSZ/MUZ-HR35VF
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Mitsubishi
Leírás és Paraméterek
  • Automatikus légterelés le/fel (swing)
  • 24 órás időzítés
A klíma 24 órás idő intervallumban beprogramozható, így Ön a már lehűtött otthonába érkezhet haza.
  • Automata tisztítás
  • Automata újraindítás
  • Automata üzemmód váltás
  • Öndiagnosztikai funkció
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A+/A++
Fűtőteljesítmény 3.6kW
Garancia 3 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3.4 kW
Időzítő funkció Van
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW
SCOP 4.3
SEER 6.2
Wifi vezérlés Van
Típus Oldalfali split klíma
Inverteres  Igen
Hűtés
Hűtési energiaosztály A++
Maximális hűtő teljesítmény (kW) 3.4 kW
Fűtés
Fűtési energiaosztály A+
Maximális fűtő teljesítmény (kW) 3.6 kW