MITSUBISHI MSZ/MUZ-AP35VGK PROFESSZIONÁLIS INVERTERES OLDALFALI SPLIT KLÍMA SZETT 3,5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MSZ/MUZ-AP35VGK
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Mitsubishi
Leírás és Paraméterek
Hűtési teljesítmény 3.5 kW
Fűtési teljesítmény       4 kW
SEER 8.6
SCOP 4.7
Zajszint (kültéri) 49 db(A)
Energiaosztály A+++ / A++
Méretek (beltéri) 798x195x299
Méretek (kültéri) 800x285x550
Garancia 3 év
Tulajdonság Érték
Energiaosztály A++/A+++
Fűtőteljesítmény 4kW
Garancia 3 év
Helyiség mérete 29 - 45 m2
Hűtőteljesítmény 3,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW