MITSUBISHI MSZ/MUZ-AP25VGK PROFESSZIONÁLIS INVERTERES OLDALFALI SPLIT KLÍMA SZETT 2,5 KW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: MSZ/MUZ-AP25VGK
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Mitsubishi
Energiaosztály A++/A+++
Fűtőteljesítmény 3.2kW
Garancia 3 év
Helyiség mérete 9 - 28 m2
Hűtőteljesítmény 2,5 kW
Időzítő funkció Nincs
Kivitel Oldalfali split klíma 2 kW - 4 kW