Daikin Stylish FTXA35BB matt fekete multi beltéri egység - 3,5kW
Kivitel : Multi klímarendszer beltéri egység
Hűtőteljesítmény : 3,4 kW
Fűtőteljesítmény : 4,0 kW
Ajánlott helyiség méret : 29-45 m2
- Cikkszám: FTXA35BB
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Daikin
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
- Gazdaságos üzemmód
- Éjszakai üzemmód
- Ventilátor üzemmód
- Komfort üzemmód
- Nagy teljesítményű üzemmód
- Automata üzemmód
- Csendes üzemmód
- 3D-légáramlás
- Függőleges automatikus légterelés
- Vízszintes automatikus légterelés
- Automatikus ventilátor sebesség
- 5fokozatú állítható ventilátor sebesség
- Szárítás
- Wi-fi
- Heti időzítő
- Öndiagnosztika
- Intelligens termikus szem
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| SEER | 8,73 |
| SCOP | 5,15 |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
| Méretek | 295x798x189 mm |