Daikin Stylish FTXA35BS/RXA35A oldalfali split klíma csomag - 3,5kW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: FTXA35BS/RXA35A
Tulajdonság Érték
Hűtőteljesítmény 3,4 kW
Fűtőteljesítmény 4,0 kW
SEER 8,73
SCOP 5,15
Energiaosztály A+++/A+++
Beltéri egység mértek 295x798x189 mm
Hangnyomásszint hűtés 19/25/33/41 dBA
Hangnyomásszint fűtés 19/25/33/41 dBA
Kültéri egység méretek 550x840x350 mm
Működési tartomány hűtés -10~46 °C
Működési tartomány fűtés -15~24 °C