Daikin Stylish FTXA35AW/RXA35A oldalfali split klíma csomag - 3,5kW
Beltéri egység színe : Matt fehér
Kivitel : Oldalfali inverteres klíma
Helyiség méret : 29 - 45 m2
Fűtő teljesítmény : 4,0 kW
Hűtő teljesítmény : 3,4 kW
Energiaosztály: A+++/A+++
- Cikkszám: FTXA35AW/RXA35A
- Szállítási díj: Ingyenes
- Gyártó: Daikin
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
- Hangvezérlés funkció Google Asszisztens vagy Amazon Alexa segítségével.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Hűtőteljesítmény | 3,4 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,0 kW |
| SEER | 8,73 |
| SCOP | 5,15 |
| Energiaosztály | A+++/A+++ |
| Beltéri egység mértek | 295x798x189 mm |
| Hangnyomásszint hűtés | 19/25/33/41 dBA |
| Hangnyomásszint fűtés | 19/25/33/41 dBA |
| Kültéri egység méretek | 550x840x350 mm |
| Működési tartomány hűtés | -10~46 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15~24 °C |