Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A oldalfali split klíma csomag - 2,5kW
  • Átlagos értékelés:
  • Cikkszám: FTXA25BB/RXA25A
  • Szállítási díj: Ingyenes
  • Gyártó: Daikin
Leírás és Paraméterek
Tulajdonságok:
  • Hangvezérlés funkció Google Asszisztens vagy Amazon Alexa segítségével.
Tulajdonság Érték
Hűtőteljesítmény 2,5 kW
Fűtőteljesítmény 2,8 kW
SEER 8,74
SCOP 5,15
Energiaosztály A+++/A+++
Beltéri egység mértek 295x798x189 mm
Hangnyomásszint hűtés 19/25/33/40 dBA
Hangnyomásszint fűtés 19/25/33/40 dBA
Kültéri egység méretek 550x840x350 mm
Működési tartomány hűtés -10~46 °C
Működési tartomány fűtés -15~24 °C