Dahua PFS3010-8ET-96-V2 PoE switch
1 db 10/100 Mbps Hi-PoE 90W, 7 db 10/100 Mbps PoE, 2 db 10/100/1000 Mbps uplink port switch, PoE budget 96W
Intelligens PoE
8 eres PoE tápfeladás
Extend PoE 250 méteres távolságig
PoE watchdog
Széles működési hőmérséklet tartomány
- Cikkszám: PFS3010-8ET-96-V2
|---|---|
| Eszköz típusa | PoE Switch |
| Portok száma | 10 db |
| PoE portok száma | 8 db |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Kivitel | Asztali |
| Menedzselhetőség | Nem menedzselhető |
| PoE | 802.3af/at/bt |
| Extend PoE | 250 méter |
| Csomagtovábbítási sebesség | 4.17 Mpps |
| Belső kapcsolási sebesség | 5.6 Gbps |
| Auto intelligens funkciók | AI Extend mód, AI PoE mód |
| 10/100 Mbps Lan Port | 8 port |
| Gigabit Lan Port | 2 port |
| PoE teljesítmény | 96 W |
| Tápellátás | 48-57 V DC |
| Puffer méret | 4 Mbit |
| Fizikai (MAC) cím tábla | 8K |
| Fogyasztás | 96 W |
| Működési hőmérséklet | -10 C° és +55 C° között |
| Működési páratartalom | 10-90 % között |
| Méretek | 191 x 100 x 30 mm |